Menu

  So 18. 5. 2019 22:00-22:45 | Konvikt – šapitó

  Lo/ve

  koncert
  Garážový lo-fi zvuk, stylizovaný vokál, hutné bicí a looper kytara. Art-punková formace výtvarníka Pavla Ptáčníka a herečky Markéty Dvořákové.
  volný vstup

  bicí, zpěv Markéta Dvořáková
  kytara Pavel Ptáčník

  Art-punková formace Lo/ve vznikla na jaře roku 2013, když Pavel potkal Markétu. Výtvarník Pavel Ptáčník (kytara), exčlen ostravských Like She, a herečka Markéta Dvořáková (bicí) vzápětí po prvním koncertu a vydání EP s názvem RAW/CUT vyrazili na turné po brooklynských klubech. Pod labelem Vole Love jsou spřízněni s kapelami jako I Love 69 Popgejů, Schwarzprior, Wolf Trap, jejichž společným jmenovatelem je syrovost, jednoduchost a energie. Lo/ve jako trám.

  „Na looperi vrstvená efektovaná gitara tvorí spolu s bicími a štylizovaným vokálnym prejavom surové tracky s garážovým lo-fi zvukom. (…) koncerty kapely sú strhujúce svojou energiou a bavia nielen hudobne, ale tiež spôsobom akým Pavel a Markéta počas koncertu komunikujú.“ 
  PETER GONDA, ČRO RÁDIO WAVE

  Živelný temperament Markéty Dvořákové prosakuje rovněž sólovým projektem One night stand/up! o dospívání v 90tkách za jugoslávské války.