DIVADELNÍ FLORA
Menu

  Pá 13. 5. 2022 | 21:45–22:45 | Konvikt – šapitó

  vstupenky

  NEVER SOL

  koncert
  Autorský projekt Sáry Vondráškové, jejíž nezaměnitelný křehký vokál probleskuje vrstevnatými plochami analogových syntezátorů.

  Cena vstupenek:

  Hudba Sáry Vondráškové alias Never Sol se rozpouští v ambientních zvukových hladinách, ale řeže hluboko pomocí zkreslených a ruchových elementů. Někdy se její skladby stáčejí do tajemných lynchovských teritorií, jindy je jejich zvuk rezervovaný, ponuře poklidný a elegantně podmanivý.  

  Never Sol vydala dvě studiová alba Chamaleo (2018) a Under Quiet (2013), které bylo také vydáno v celosvětové reedici německým experimentálním labelem Denovali Records.

  Koncertuje s elektro-akustickým projektem Tomáše Dvořáka FLOEX (koncert na programu DF). Spolupracovala s Janem P. Muchowem nebo sborem seniorek Elpida. Věnuje se také skladbě a sound designu pro současné taneční performance (Miřenka Čechová a Spitfire Company či tYhle). Na stanici ČRo Radio Wave moderuje hudební pořad Sedmé nebe. Živě doprovází i taneční sólo Markéty Vacovské Odloučení, které je letos také na programu DF.

   

  foto Jiří Hroník a Filip Marek

za finanční podpory:

v partnerské spolupráci:

generální mediální partner: hlavní mediální partner:

s podporou: